Perde Yıkama

Perde Yıkama

kurdele
Perde Yıkama

Perde Yıkama

Firmamız İstanbul genelinde profesyonel hizmeti vermektedir. Her türlü perdeleriniz stor perde, zebra perde, tül perde, ipek perde, vb. yerlerinden sökülerek firmamız tarafından temizlenip yine yerlerine asılmaktadır. Perde yıkamadaki deneyimimiz ile perdelerinizi % 100 garanti ile kaliteden ödün vermeden yıkıyoruz. İstanbulun anadolu yakasının her köşesine servisimiz vardır. Perde yıkama işi evlerimizde hem zor hem de çok sıkıcıdır. Yerlerinden sökmesi problem, yıkaması ütülemesi ayrı bir problemdir. Bu kadar eziyete rağmen yine de istediğimiz gibi bir temizlik olmamış, onca zamanımız boşa harcanmış olur.

Perde temizliğinde kalite!

Dikkat edilmesi gereken çok önemli bir detay ise günümüzde bir çok kumaşın yıkanmaması gerektiğidir. Pahalı ve çok kaliteli perde kumaşları ipek, keten, tafta, kadife, özel üretim kumaşlar hatalı yıkanması durumunda bozulmaktadır. Perdelerinizi yıkamadan önce üzerinde dikili olan etiketlerdeki temizleme tavsiyelerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Perde temizleme Servis personellerimiz perdelerinizi yerinde ölçerek teslim almadan evvel müşterilerimize fiyat bilgisi ve teslim tarihi bilgisini verdikten sonra emanet makbuzu ile teslim almaktadır. Firmamıza getirilen perdeler çeşitlerine ve kumaşın türlerine göre ayrılarak yıkama işlemi başlatılır. Burada dikkat edilecek husus perdenin kumaş hassasiyetine göre yıkama veya kuru sistem temizleme işleminin yapılmasıdır. Zebra ve Stor gibi sert ve apreli perdeler çok hassas bir temizleme işleminden geçmektedir. Tüller geniş tamburlu profesyonel makinemizde yıkanmaktadır. Yıkanan perdeler yine cinslerine göre kurutma aşamasına geçirilir. Zebra ve storlar asılarak sıcak havalandırma sistemi ile kurutulmaktadır. Kumaş olanlar ise perde yıkama makinesinden çıktıktan sonra profesyonel kurutma makinesinde kurutulmaktadır.

Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse ; perdelerinizi tecrübeli ve profesyonel kadromuzla ve son teknoloji makinelerimizle, profesyonel temizleme kimyasalları ve leke çıkarıcılar ile temizlemekteyiz. Temizlenen perdeler ütü makineleri ile ütülenerek paketlenir ve servis için hazır hale getirilir. Montaj ekibimiz yerlerine asarak profesyonel temizleme işlemini tamamlamaktadır.