Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

kurdele
Yerinde Halı Yıkama

Firmamız yerinde halı yıkama hizmetini İstanbul anadolu yakasındaki semtlere vermektedir. Firmamızı arayan müşterilerimize verilmiş olan saatte ulaşabilmek için 1 veya yarım saat önceden yola çıkılmaktadır. Müşterilerimiz üst katlarda oturduklarından dolayı halı yıkama malzemelerini üst katlara taşımakta oldukça zorluk çekilmektedir. Fakat firmamız bu tip sorunlara her zaman çözüm bulmaktadır. Yerinde halı yıkama hizmetinin yanı sıra evde halı yıkamada yapılmaktadır. Yerinde halı yıkama nedir sorusuna cevap verelim.

Yerinde halı yıkama ofislerde, kamu şirketlerinde bulunan taşınmayan halıların halı yıkama firmalarınca giderek yıkanmasıdır. Daha zor olan halı yıkama işlemi ise duvardan duvara halıların kaplı olmasıdır. Yerinde halı yıkayabilmek için halı yıkama konusunda tecrübeli ekiplerin olması gerekmektedir. İş yeri ortamlarında halı yıkama işlemleri belirlenen saatlerde bitmek zorundadır. Birçok insanın bulunduğu bu ortamlarda hijyenik ortamı çabuk sağlanmaktadır. Yerinde halı yıkama için temizlik malzemeleri deterjanlar kullanılan malzemeler ve makinalar özel olmak zorundadır. Birçok firma tarafından yapılan yerinde halı yıkama hizmeti firmalar tarafından kaliteye göre değişmektedir. Kaliteye göre verilen bu hizmetler ücretlerde de değişim göstermektedir. Biz en iyi kaliteyi müşterilerimize vermekteyiz. Verdiğimiz kaliteye göre ücretimiz bulunmaktadır. Bu ücret sabittir. Duvardan duvara halı yıkama ücretlerimizi kesintisiz olarak hizmet veren numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında hangi semtinde olursanız olun biz aksamalar hiç olmaksızın sizlere hizmet vermekteyiz. Yerinde halı yıkama yaparken ilk önce döşenmiş olan halıların cinsi belirlenir ve halı tipine göre temizlik malzemeleri seçilir. Daha sonrasında en iyi teknolojilerden biri olan emiş gücü yüksek olan makinalarımız ile halıların yüzeyindeki tozlar, kalıntılar temizlenir. Halı tipine göre seçilmiş olan deterjanlar ile beraber halı tipine uygun fırçalar seçilir ve halılar fırçalanır. Halıların üzerinde eğer kalıcı lekeler var ise bu lekeleri çıkartmak için özel leke çıkartıcı kimyasallar kullanılır. Bu aşamalar sonrasında halıya temiz su verilir. Su ile temizlendikten sonra halılar durulanır. Durulama işlemleri bittikten sonra emiş gücü yüksek makinalarımız ile halılar vakumlanır. Vakum sayesinde halıların üstünde bulunan bakteriler, mikroplar vakum makinesinin izine hapsedilir.